XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

GAŁEK Stanisław
LOT 39
ID: 020039

GAŁEK Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż tatrzański (1927)
Technika:olej, tektura
Wymiary:28,5 x 37,5 cm
43,5 x 52 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "ST. GAŁEK | 1927"
Cena wywoławcza:5000 zł
Cena uzyskana:8000 zł