XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

LOT 61
ID: 020061

ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż ze stogami
Technika:akwarela, karton
Wymiary:22,5 x 30,5 cm
26,5 x 34,7 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "WiktorZin"
Cena wywoławcza:7500 zł
Cena uzyskana:11000 zł