XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

LOT 62
ID: 020062

ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż wiejski z chatami (1972)
Technika:flamaster, karton
Wymiary:25 x 33,8 cm
30,3 x 39,2 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "WiktorZin | 1972"
Cena wywoławcza:2200 zł
Cena uzyskana:3000 zł