XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

KOSSAK Wojciech
LOT 1
ID: 020001

KOSSAK Wojciech BIOGRAFIA

Tytuł:Olszynka Grochowska (1920)
Technika:olej, tektura
Wymiary:62,5 x 56,3 cm
78,5 x 72 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Wojciech Kossak | 1920"
Opisany na odwrocie: "Stwierdzam autentyczność tego obrazu | Wojciech Kossak"
Naturalne wygięcie tektury w górnej partii obrazu.