XXI Aukcja Dzieł Sztuki

15 grudnia (czwartek) 2022 - godz. 19.00

5-15 grudnia 2022, godz. 10.00-18.00

KREÜTZ-MAJEWSKI Andrzej

KREÜTZ-MAJEWSKI Andrzej
LOT 48
ID: 021048

KREÜTZ-MAJEWSKI Andrzej BIOGRAFIA

Tytuł:Bez tytułu (1975)
Technika:gwasz, tusz, papier
Wymiary:31,5 x 21 cm (w świetle passe-partout)
58 x 47 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.g.: "Andrzej Majewski 1975"
Cena wywoławcza:2000 zł
Cena uzyskana:2800 zł