Krakowski Dom Aukcyjny®XXI Aukcja Dzieł Sztuki
WÓJCIK Henryk
LOT 63 | ID: 021063 |
WÓJCIK Henryk BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż o zachodzie słońca |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 40 x 50 cm 52,5 x 62 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "HEN. WÓJCIK" | |
| Cena wywoławcza: | 1500 zł |
| Cena uzyskana: | 1500 zł |