WÓJCIK Henryk

WÓJCIK Henryk
LOT 63
ID: 021063

WÓJCIK Henryk BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż o zachodzie słońca
Technika:olej, płyta
Wymiary:40 x 50 cm
52,5 x 62 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "HEN. WÓJCIK"
Cena wywoławcza:1500 zł
Cena uzyskana:1500 zł