XXI Aukcja Dzieł Sztuki

15 grudnia (czwartek) 2022 - godz. 19.00

5-15 grudnia 2022, godz. 10.00-18.00

GIBIŃSKI Stanisław

GIBIŃSKI Stanisław
LOT 26
ID: 021026

GIBIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Rybak na tratwie
Technika:akwarela, ołówek, karton naklejony na tekturę
Wymiary:49,5 x 69,5 cm
86,5 x 66,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "S. Gibiński"