Krakowski Dom Aukcyjny®XXIII Aukcja Dzieł Sztuki
PRZEBINDOWSKI Artur
LOT 60 | ID: 023060 |
PRZEBINDOWSKI Artur BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Wejście na plażę (2006-2007) |
Technika: | tempera, akryl, płótno |
Wymiary: | 79,5 x 104,5 cm 85 x 110,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany l.d.: "ARTUR PRZEBINDOWSKI" Opisany na odwrocie: "Artur Przebindowski | 2006/7 | Wejście na plażę" PRACA NIEDOSTĘPNA |