XXIII Aukcja Dzieł Sztuki

16 marca (czwartek) 2023 - godz. 18.30

6-16 marca 2023 r., godz. 10.00-18.00

SKĄPSKI Jerzy

SKĄPSKI Jerzy
LOT 83
ID: 023083

SKĄPSKI Jerzy BIOGRAFIA

Tytuł:Port w Łebie
Technika:akryl, płótno
Wymiary:46 x 46 cm
54 x 54 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d. monogramem "JS"
Sygnowany na blejtramie: "JERZY SKĄPSKI AKRYL PŁ."
Opisany na blejtramie: "YACHT PORT ŁEBA"