DALI Salvador

DALI Salvador
LOT 50
ID: 023050

DALI Salvador BIOGRAFIA

Tytuł:Ukłon agrestu (Révérence du groseillier)
z cyklu Flordali - Les Fruits (1969)
Technika:litografia barwna, papier, ed. 20/35
Wymiary:56 x 36 cm (odcisk płyty)
74,5 x 55 cm (wymiary arkusza)
Uwagi:Sygnowana ołówkiem śr.d.: "Dali"
Opisana ołówkiem l.d.: "20/35"

Więcej o pracach z cyklu "Flordali - Les Fruits" w artykule na blogu [ZOBACZ]