Patek Philippe
LOT 10 | ID: 024010 |
Patek Philippe BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Zegarek kieszonkowy z perłami (XIX/XX w.) |
Technika: | złoto, emalia, perły |
Wymiary: | 33,5 mm (średnica) |
Uwagi: |
mechanizm: numer 31836 (numer pod tarczą), z wychwytem cylindrowym koperta: odkryta, numer 31836, złoto 18k dekiel wewnętrzny: numer 31836 i 1367; sygnowany tarcza: emaliowana, z sygnaturą Patek Philippe & Cie naniesioną metodą tampodruku szkło: mineralne Stan zachowania: tarcza z mikropęknięciem ZEGAREK NIEDOSTĘPNY |