Krakowski Dom Aukcyjny®XXV Aukcja Dzieł Sztuki
JANIKOWSKI Mieczysław
LOT 20 | ID: 025020 |
JANIKOWSKI Mieczysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Panorama Paryża |
| Technika: | tusz, papier |
| Wymiary: | 21 x 34 cm (w świetle passe-partout) 36 x 48 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "M. Janikowski"
PROWENIENCJA: - kolekcja Zygmunta Firyna*, Paryż.