XXVII Aukcja Dzieł Sztuki

31 maja (środa) 2023 - godz. 18.30

19-31 maja 2023 r., godz. 10.00-18.00

NARKIEWICZ Edward

NARKIEWICZ Edward
LOT 80
ID: 027080

NARKIEWICZ Edward BIOGRAFIA

Tytuł:Wiosna (II) (1995)
Technika:olej, płótno
Wymiary:30 x 36 cm
37 x 43 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany śr.d.: "Edward 95"
Opisany na odwrocie: "EDWARD NARKIEWICZ | WIOSNA 1995 | (36 x 30) CM. | OLEJ + PŁÓTNO"
Cena wywoławcza:2600 zł
Cena uzyskana:3400 zł