Krakowski Dom Aukcyjny®XXVII Aukcja Dzieł Sztuki
DIETRICH Henryk
LOT 54 | ID: 027054 |
DIETRICH Henryk BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Nad rzeką |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 50 x 69 cm 57 x 75,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Henryk Dietrich 1921 18/VI"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |