LOT 16
ID: 027016

Tytuł:Głowa gniadego konia (1942)
Technika:olej, tektura
Wymiary:33,5 x 32 cm
45 x 44 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1942"
Widoczne zabrudzenie i pojedyncze przetarcia warstwy malarskiej.

Cena wywoławcza:10000 zł
Estymacja:12000 - 18000 zł
złóż zlecenie