LOT 16 | ID: 027016 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Głowa gniadego konia (1942) |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 33,5 x 32 cm 45 x 44 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1942" Widoczne zabrudzenie i pojedyncze przetarcia warstwy malarskiej. Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. |