XXVII Aukcja Dzieł Sztuki

31 maja (środa) 2023 - godz. 18.30

19-31 maja 2023 r., godz. 10.00-18.00

LOT 14
ID: 027014

Tytuł:Ucieczka bachmata arabskiego przez pustynię (1942)
Technika:olej, tektura
Wymiary:34,5 x 50 cm
48,5 x 64 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1942"
Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej.