Krakowski Dom Aukcyjny®XXVII Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 14 | ID: 027014 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Ucieczka bachmata arabskiego przez pustynię (1942) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 34,5 x 50 cm 48,5 x 64 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1942" Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej. Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. | |