Krakowski Dom Aukcyjny®XXVII Aukcja Dzieł Sztuki
GIBIŃSKI Stanisław
LOT 19 | ID: 027019 |
GIBIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Polowanie na dzika (1932) |
| Technika: | akwarela, gwasz, ołówek, karton naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 60 x 100 cm 75,2 x 116 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "S. Gibiński 1932" | |
| Cena wywoławcza: | 4000 zł |
| Cena uzyskana: | 4800 zł |