XXVII Aukcja Dzieł Sztuki

31 maja (środa) 2023 - godz. 18.30

19-31 maja 2023 r., godz. 10.00-18.00

GIBIŃSKI Stanisław

GIBIŃSKI Stanisław
LOT 19
ID: 027019

GIBIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Polowanie na dzika (1932)
Technika:akwarela, gwasz, ołówek, karton naklejony na tekturę
Wymiary:60 x 100 cm
75,2 x 116 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "S. Gibiński 1932"
Cena wywoławcza:4000 zł
Cena uzyskana:4800 zł