Autor nieznany

Autor nieznany
LOT 10
ID: 010028

Autor nieznany BIOGRAFIA

Tytuł:Portret damy z broszą
Technika:olej, płótno dublowane
Wymiary:63 x 51 cm
Uwagi:Obraz po konserwacji.