ŻUKOWSKI

ŻUKOWSKI
LOT 9
ID: 009028

ŻUKOWSKI BIOGRAFIA

Tytuł:Portret w szyfonowej etoli
Technika:olej, tektura
Wymiary:35,7 x 35,7 cm (w świetle passe-partout)
50 x 62,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "B. [?] Żukowski"