Krakowski Dom Aukcyjny®XXXI Aukcja Dzieł Sztuki
MALCZEWSKI Jacek
LOT 8 | ID: 031008 |
MALCZEWSKI Jacek BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | W zamkowej kuchni |
| Technika: | tusz, karton naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 23 x 32 cm 38 x 47 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "JMalczewski" Na odwrocie pieczątka "ZE ZBIORÓW MARJI MALCZEWSKIEJ" z herbem Tarnawa. Widoczne zabrudzenie i drobne uszkodzenia lica rysunku oraz ślad po zagięciu podłoża w środkowej części pracy. | |
| Cena wywoławcza: | 7000 zł |
| Cena uzyskana: | 8000 zł |