Krakowski Dom Aukcyjny®XXXI Aukcja Dzieł Sztuki
MALCZEWSKI Jacek
LOT 8 | ID: 031008 |
MALCZEWSKI Jacek BIOGRAFIA | |
Tytuł: | W zamkowej kuchni |
Technika: | tusz, karton naklejony na tekturę |
Wymiary: | 23 x 32 cm 38 x 47 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany l.d.: "JMalczewski" Na odwrocie pieczątka "ZE ZBIORÓW MARJI MALCZEWSKIEJ" z herbem Tarnawa. Widoczne zabrudzenie i drobne uszkodzenia lica rysunku oraz ślad po zagięciu podłoża w środkowej części pracy. |
Cena wywoławcza: | 7000 zł |
Cena uzyskana: | 8000 zł |