XXXI Aukcja Dzieł Sztuki

20 września (środa) 2023 - godz. 18.30

7-20 września 2023 r., godz. 10.00-18.00

MALCZEWSKI Jacek

MALCZEWSKI Jacek
LOT 8
ID: 031008

MALCZEWSKI Jacek BIOGRAFIA

Tytuł:W zamkowej kuchni
Technika:tusz, karton naklejony na tekturę
Wymiary:23 x 32 cm
38 x 47 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "JMalczewski"
Na odwrocie pieczątka "ZE ZBIORÓW MARJI MALCZEWSKIEJ" z herbem Tarnawa.
Widoczne zabrudzenie i drobne uszkodzenia lica rysunku oraz ślad po zagięciu podłoża w środkowej części pracy.
Cena wywoławcza:7000 zł
Cena uzyskana:8000 zł