Krakowski Dom Aukcyjny®XXXII Aukcja Dzieł Sztuki
PRZEBINDOWSKI Artur
LOT 76 | ID: 032076 |
PRZEBINDOWSKI Artur BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Górzysty pejzaż z drogą (2001) |
Technika: | tempera, akryl, płótno |
Wymiary: | 41 x 46 cm 60 x 65 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany l.d.: "ARTUR PRZEBINDOWSKI | 2001" |