SZCZYGLIŃSKI Henryk

SZCZYGLIŃSKI Henryk
LOT 32
ID: 033032

SZCZYGLIŃSKI Henryk BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż z zabudową
Technika:olej, tektura
Wymiary:31 x 39 cm
42 x 52 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "H. Szczygliński"