XXXIV Aukcja Dzieł Sztuki

29 grudnia (piątek) 2023 - godz. 18.00

Aukcja bez udziału publiczności na sali.

Obiekty z katalogu można obejrzeć na żywo
w galerii Krakowskiego Domu Aukcyjnego:
godz. 10.00-18.00

BROŻEK Eugeniusz

BROŻEK Eugeniusz
LOT 60
ID: 034060

BROŻEK Eugeniusz BIOGRAFIA

Tytuł:Arka Noego
Technika:akryl, płótno
Wymiary:45,5 x 63,5 cm
55,5 x 73,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "E. Brożek"
Opisany na blejtramie.

Ta praca jest dostępna w ofercie galeryjnej na www.galeria-attis.pl
[KONTAKT w sprawie obrazu]