NARKIEWICZ Edward

NARKIEWICZ Edward
LOT 95
ID: 035095

NARKIEWICZ Edward BIOGRAFIA

Tytuł:Dwie biedronki (1995)
Technika:olej, płyta
Wymiary:34,5 x 37,2 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.śr.: "Edward 95"
Opisany na odwrocie: "EDWARD NARKIEWICZ | DWIE BIEDRONKI 1995 | (37,2 x 34,5) CM. | OLEJ + PILŚŃ"