WRÓBLEWSKI Jerzy

WRÓBLEWSKI Jerzy
LOT 100
ID: 035100

WRÓBLEWSKI Jerzy BIOGRAFIA

Tytuł:Krajobraz z domem (1990)
Technika:olej, płyta
Wymiary:36,5 x 39,5 cm
45,5 x 49 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany na odwrocie: "1990 | JERZY WRÓBLEWSKI"