PIENIĄŻEK Stefan

PIENIĄŻEK Stefan
LOT 42
ID: 035042

PIENIĄŻEK Stefan BIOGRAFIA

Tytuł:Ruiny zamku renesansowego w Krupem (1953)
Technika:olej, tektura
Wymiary:30 x 53 cm
35,5 x 58 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "SPieniążek 953"
Opisany na odwrocie: "Pieniążek Stefan | Ruiny zamku renesansowego | Krupe przed wschodem słońca | Krasnystaw | 1953"