ZACHAREWICZ Witold
LOT 47 | ID: 036047 |
ZACHAREWICZ Witold BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Pejzaż z Lanckorony - kościół Narodzin św. Jana Chrzciciela |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 35 x 26,5 cm 45 x 36,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "Zachar" Na odwrocie metka z opisem obrazu. |
- [2024-04-29] Krótsze godziny otwarcia KDA w dniu 2.05.2024 (czwartek)
- [2024-04-25] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 14 V 2024
- [2024-03-26] XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - katalog
- [2024-02-07] XXXV Aukcja Dzieł Sztuki (28 II 2024) - wyniki
- [2024-01-05] Podsumowanie działalności KDA w 2023 roku
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |