Autor nieznany

Autor nieznany
LOT 20
ID: 037020

Autor nieznany BIOGRAFIA

Tytuł:Podmokła łąka
Technika:olej, tektura
Wymiary:32,5 x 46 cm
45 x 60 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "H. [nieczytelne]YMAŃSKI"