NARKIEWICZ Edward

NARKIEWICZ Edward
LOT 60
ID: 037060

NARKIEWICZ Edward BIOGRAFIA

Tytuł:Autoportret - muchomor (1997)
Technika:olej, płyta
Wymiary:50 x 40 cm (z oprawą autorską)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "Edward.97"
Na odwrocie odręczna metka autorska z opisem obrazu.