XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki

 21 maja (wtorek) 2024 - godz. 18.30

Obiekty z katalogu można obejrzeć na żywo
w galerii Krakowskiego Domu Aukcyjnego:

godz. 10.00-18.00

KARPIK Stanisław

KARPIK Stanisław
LOT 76
ID: 037076

KARPIK Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż z Podgórza - kamieniołomy
Technika:olej, płótno
Wymiary:61 x 77 cm
Uwagi:Sygnowany p.d.: "SKarpik"
Opisany na blejtramie: "STANISŁAW KARPIK | KRAKÓW"; "PEJZAŻ II"; "PODGÓRZE KAMIENIOŁOMY"