PUCHALIK Stanisław

PUCHALIK Stanisław
LOT 85
ID: 037085

PUCHALIK Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż miasta o zachodzie słońca (1988)
Technika:pastel, papier naklejony na tekturę
Wymiary:47 x 52 cm (w świetle passe-partout)
66 x 71 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "St. Puchalik | 88."