PUCHALIK Stanisław

PUCHALIK Stanisław
LOT 83
ID: 037083

PUCHALIK Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Siewca (1985)
Technika:pastel, papier naklejony na tekturę
Wymiary:57 x 40,5 cm (w świetle passe-partout)
74,5 x 57 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "St. Puchalik 85."