STAWIARSKI Stanisław Sacha

STAWIARSKI Stanisław Sacha
LOT 71
ID: 037071

STAWIARSKI Stanisław Sacha BIOGRAFIA

Tytuł:Mężczyźni (1984)
Technika:pastel, papier
Wymiary:27,5 x 20 cm
43 x 34 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "84. | STAWIARSKI"