WIŚNIEWSKI Stanisław

WIŚNIEWSKI Stanisław
LOT 93
ID: 037093

WIŚNIEWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Bez tytułu I
Technika:olej, płótno
Wymiary:74,5 x 59,5 cm
Uwagi: PROWENIENCJA:
- kolekcja prywatna.
- kolekcja rodziny artysty.