XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki

 21 maja (wtorek) 2024 - godz. 18.30

Obiekty z katalogu można obejrzeć na żywo
w galerii Krakowskiego Domu Aukcyjnego:

godz. 10.00-18.00

WIŚNIEWSKI Stanisław

WIŚNIEWSKI Stanisław
LOT 94
ID: 037094

WIŚNIEWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Bez tytułu II
Technika:olej, płótno
Wymiary:90 x 90 cm
Uwagi: PROWENIENCJA:
- kolekcja prywatna.
- kolekcja rodziny artysty.
Cena wywoławcza:1500 zł
Estymacja:2000 - 3000 zł
złóż zlecenie