OBRZYDOWSKI Wiesław

OBRZYDOWSKI Wiesław
LOT 69
ID: 037069

OBRZYDOWSKI Wiesław BIOGRAFIA

Tytuł:W sypialni (1983)
Technika:akwarela, ołówek, papier
Wymiary:46 x 62 cm
48,5 x 64,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "83 W OBRZYDOWSKI"