OBRZYDOWSKI Wiesław

OBRZYDOWSKI Wiesław
LOT 70
ID: 037070

OBRZYDOWSKI Wiesław BIOGRAFIA

Tytuł:Portret kobiety z grzywką (1986)
Technika:pastel, papier
Wymiary:28 x 20 cm (w świetle passe-partout)
43 x 34,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "W. Obrzydowski. ‘86"