XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki

 21 maja (wtorek) 2024 - godz. 18.30

Obiekty z katalogu można obejrzeć na żywo
w galerii Krakowskiego Domu Aukcyjnego:

godz. 10.00-18.00

KARCZ Włodzimierz

KARCZ Włodzimierz
LOT 82
ID: 037082

KARCZ Włodzimierz BIOGRAFIA

Tytuł:Powalone żyto (1960)
Technika:olej, płótno
Wymiary:30 x 38 cm
34 x 42 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany śr.d.: "Karcz"
Na odwrocie malarski szkic portretu oraz dedykacja autorska: "Powalone żyto | Na pamiątkę | Karcz | 1960"
Cena wywoławcza:1000 zł
Estymacja:1500 - 3000 zł
złóż zlecenie