KARCZ Włodzimierz

KARCZ Włodzimierz
LOT 80
ID: 037080

KARCZ Włodzimierz BIOGRAFIA

Tytuł:Pory roku - zestaw czterech prac (1999)
Technika:olej, płótno
Wymiary:24 x 33 cm (każdy)
35,5 x 44,5 cm (każdy) (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "Karcz" ("Wiosna")
Sygnowany i datowany l.d.: "Karcz | 99" ("Lato")
Sygnowany i datowany p.d.: "Karcz | 99" ("Jesień")
Sygnowany l.d.: "Karcz" ("Zima")
Na odwrocie oprawy każdej pracy nalepka autorska z opisem obrazu.