KARCZ Włodzimierz

KARCZ Włodzimierz
LOT 81
ID: 037081

KARCZ Włodzimierz BIOGRAFIA

Tytuł:Polesie (1997)
Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 65 cm
61,5 x 76,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "Karcz | 97"
Na odwrocie oprawy nalepka autorska z opisem obrazu.