XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki

 18 czerwca (wtorek) 2024 - godz. 18.30

godz. 10.00-18.00

KARPIŃSKI Alfons

KARPIŃSKI Alfons
LOT 2
ID: 038002

KARPIŃSKI Alfons BIOGRAFIA

Tytuł:Martwa natura z żółtymi różami i filiżanką
Technika:olej, tektura
Wymiary:34,5 x 49,5 cm
49,5 x 64 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.śr.: "A. Karpiński"

Cena wywoławcza:10000 zł
Estymacja:12000 - 18000 zł
złóż zlecenie