XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki

 18 czerwca (wtorek) 2024 - godz. 18.30

godz. 10.00-18.00

KOSSAK Juliusz

KOSSAK Juliusz
LOT 16
ID: 038016

KOSSAK Juliusz BIOGRAFIA

Tytuł:Para koni
Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:12 x 16,5 cm (w świetle passe-partout)
33,5 x 39 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "JKossak"

Więcej o obrazie Juliusza Kossaka w przekrojowym artykule na blogu [ZOBACZ]

Cena wywoławcza:13000 zł
Cena uzyskana:16000 zł