XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki

 18 czerwca (wtorek) 2024 - godz. 18.30

godz. 10.00-18.00

JANOWSKI Stanisław

JANOWSKI Stanisław
LOT 40
ID: 038040

JANOWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Cento Fontane w ogrodach Villa d'Este w Tivoli (1925)
Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:33,5 x 23,5 cm (w świetle passe-partout)
53 x 43,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "St. Janowski"
Opisany p.d.: "Tivoli - villa d’Este 1925 | (cento fontane)"

Cena wywoławcza:1500 zł
Cena uzyskana:1500 zł