XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki

 18 czerwca (wtorek) 2024 - godz. 18.30

godz. 10.00-18.00

ŻURAWSKI Stanisław

ŻURAWSKI Stanisław
LOT 28
ID: 038028

ŻURAWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Zima w Tatrach
Technika:olej, tektura
Wymiary:35 x 49,5 cm
49 x 64 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "St. Żurawski"

Cena wywoławcza:2000 zł
Cena uzyskana:2800 zł