XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki

 18 czerwca (wtorek) 2024 - godz. 18.30

godz. 10.00-18.00

MAKOWSKI Zbigniew

MAKOWSKI Zbigniew
LOT 86
ID: 038086

MAKOWSKI Zbigniew BIOGRAFIA

Tytuł:Era tan grande el dolor (1974-1979)
Technika:gwasz, tusz, papier
Wymiary:56,5 x 60 cm
79 x 81,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.g.: "Zbigniew Makowski fac. 1974-1979"
Opisany l.g: "Era tan grande el dolor"

Cena wywoławcza:10000 zł
Cena uzyskana:10000 zł