I Aukcja Dzieł Sztuki

JACKIEWICZ Władysław
Numer: 47
ID: KDA001

JACKIEWICZ Władysław BIOGRAFIA

Tytuł:Bild XXV/91 (1991)
Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 75 cm
63,5 x 78,5 cm (wymiary z oprawą)
Estymacja:12000,00 - 13000,00 zł Sprzedaż poaukcyjna