Data dodania: 2021-03-05

VIII Aukcja Krakowskiego Domu Aukcyjnego - 14 IV 2021 r.

VIII Aukcja Dzieł Sztuki KDA

Krakowski Dom AukcyjnyVIII Aukcja Krakowskiego Domu Aukcyjnego

odbędzie się 14 kwietnia (środa) 2021 r. o godzinie 19.00

Na wystawę przedaukcyjną zapraszamy:

1-14 IV 2021 r., w godz. 10.00-18.00

Miejsce wystawy:

Krakowski Dom Aukcyjny ul. Starowiślna 14

________________________

Zobacz katalog VIII Aukcji Dzieł Sztuki

________________________

WYBRANE OBIEKTY Z KATALOGU VIII AUKCJI DZIEŁ SZTUKI:

Lot 7, Wojciech Weiss
Martwa natura z kwiatami na tle okna
olej, płótno (luzem), tektura
64,5 x 47 cm
Sygnowany l.d.: "WWeiss"

Lot 3, Leon Wyczółkowski
Anemony (1909)
pastel, papier tapetowy
73 x 62 cm
Sygnowany i datowany p.d.: "LWyczół | 909"
Na odwrocie opinia dra Kazimierza Buczkowskiego oraz prof. Feliksa Kopery.

Lot 1, Aleksander Augustynowicz
Prządka (1928)
akwarela, karton
74,5 x 54,5 cm
Sygnowany l.d.: "Augustynowicz"

Lot 15, Leonard Winterowski
Portret chłopca (1896)
olej, płótno
50,5 x 33,5 cm
Sygnowany i datowany l.g.: "LWinterowski 1896"

________________________

KATALOG AUKCJI DOSTĘPNY JEST NA STRONIE [LINK]

powrót do listy aktualności